Hakkımızda

Tem Nakliyat olarak İstanbul ili Maltepe İlçesinde hizmet vermekteyiz. İş Makineleri satış,destek,bakım ve onarım,ağır nakliyat sektörlerinde hizmet veren firmamız kurulduğu günden günümüze kadar müşteri odaklı memnuniyet anlayışı ile hareket etmiştir. Yaptığımız satışlar ve aldığımız hizmet işlerini en kısa zamanda ve en temiz şekilde teslim etmeye özen göstermiştir.

1976 yılında Kadıköy’de “Temel Makina İnşaat San.Tic Ltd.Şti.” adı altında Temmim Hakverdi tarafindan kurulmuştur.O tarihten beri müşterilerine her zaman kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen firmamız tutarlı, ciddi, istikrarlı çalışmalarıyla iş makinaları alım satımı konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.Konusunda köklü bir bilgi birikimi, 30 yıllık sektör deneyimine genç kuşak firma yöneticilerininde katılımıyla 2. el iş makinaları alım satımı alanında sektör lideri konumuna gelmesini sağlamıştır.

          1992 yılında Maltepe E-5 üzerine taşınarak faaliyetlerine devam etmektedir.2.el iş makinası atölyesini kurarak müşterierine garantili bir şekilde makina satışı yapılmaktadır.Satış sonrasi hizmetler vererek müşteri menmuniyetini ön plana çıkarılmıştır.1998 yılında Ankara Ostim Şubesiniaçarak Anadolu’ daki faaliyetlerini Ankara üzerinden yürütmeye başlamıştır.